Wiele gadżetów decyduje dzisiaj o naszym statusie i stylu życia. Wydaje się to na pozór niełatwe do rozpoznania, ale ludzie zamożni zawsze wiedzą gdy mają do czynienia z równymi swojemu statusowi finansowemu. Świadczą o tym oczywiście metki, marki i – chciałoby się powiedzieć – maniery, ale dobrze wiemy, że dzisiaj bycie zamożnym nie wiążę się z tym, że posiadamy arystokratyczne wychowanie.

Czy dobrze to, czy źle – trudno orzec. Na pewno „stare pieniądze” vs. nowobogactwo to temat rzeka, który w polskim społeczeństwie nie został jeszcze we właściwy sposób przepracowany.

plant5

Nie da się jednak ukryć, że pieniądze otwierają drogę do swego rodzaju wtajemniczenia – możemy pozwolić sobie na zakup zegarków, samochodów, torebek, które dla osób ze średnią krajową są poza zasięgiem możliwości. Zegarki na rękę męskie (https://plantwear.pl/kategoria/zegarki/) od zawsze były wyznacznikiem pewnego statusu. Nie jest to nowa moda, już w XIX wieku zegarek był sygnałem tego, z kim mamy do czynienia. Dzisiaj jest podobnie. Dobry zegarek kosztuje sporo, a każdy, kto chce potwierdzić swój wysoki status finansowy korzysta z tej okazji i kupuje taki zegarek, jaki jego zdaniem daje sygnał światu: „masz do czynienia z dobrze sytuowanym mężczyzną, miej się na baczności”.

Warto wybierać takie zegarki, które dobrze korespondują z naszym wizerunkiem, wyglądem i nie kontrastują zbytnio z tym, kim jesteśmy, bo zegarek dużo mówi o jego właścicielu. Drewniane zegarki PLANTWEAR zawsze będą dobrym wyborem, gdy chcemy stać się bardziej eleganckimi i dystyngowanymi. Podobnie sytuacja wygląda, gdy chodzi o modne zegarki damskie. Należy wybierać takie, które będę się komponować nie tylko z nową torebką i modną fryzurą, ale z tym, kim jesteśmy, na co dzień i co chcemy powiedzieć o sobie.

plant6

Nie warto silić się na duże modele tylko dlatego, że są modne jeśli wyglądają karykaturalnie do naszych codziennych stylizacji, dajmy sobie z nimi spokój. Obecnie wśród kobiet panuje moda na zegarki typu boyfriend, ale nie wszystkie kobiety wyglądają z nimi dobrze. Czasem wystarczy drobny zegarek na wąskiej bransolecie i będziemy wyglądać jak milion dolarów zamiast dużego, masywnego modelu, który akurat dzisiaj jest modny.

Zegarki to ulubiony gadżet zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Żyjemy w czasach nieograniczonego wyboru, jedynym ograniczeniem jest cena, a gdy ten problem nie istnieje – ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia. Warto jednak pamiętać, że to zegarek jest dodatkiem do nas, a nie odwrotnie. Jeśli będziemy o tym pamiętać, z każdym zegarkiem będzie nam do twarzy.