fotografia ślubna od intothewed

Ślub to moment, którego oczekujemy z niecierpliwością. Chcemy, żeby dzień, w którym powiemy sobie tak, należał do wyjątkowych. To dlatego do ślubu przygotowujemy się z dużym wyprzedzeniem, planując każdy, nawet najdrobniejszy, szczegół – żeby mieć pewność, że wszystko będzie takie, jak sobie to wymarzyliśmy. Chcemy, żeby niezwykła atmosfera dnia, na który tyle czekaliśmy, na długo zapisała się w naszej pamięci, a pomocą służy nam fotografia ślubna.

Obecnie już nie wyobrażamy sobie ślubu bez bogatej relacji fotograficznej. Zdjęcia ślubne to obowiązkowa pamiątka z tego wyjątkowego dnia. Umieszczamy je w albumach, wieszamy na ścianach, rozsyłamy na pamiątkę rodzinie, po latach patrząc na nie, przypominamy sobie najpiękniejsze chwile z uroczystości.

Fotografia bardzo ewoluowała w ostatnich latach i daje szereg nowych możliwości – chętnie korzystają z nich również pary, planujące się pobrać. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi, który jest cichy i dyskretny, fotograf ślubny może bez problemu pracować również w urzędzie stanu cywilnego i w kościele – chwytając w kadry najpiękniejsze momenty uroczystości, nie zakłóca jej błyskiem lampy czy hałasem towarzyszącym naciskaniu spustu migawki. Pary młode coraz chętniej decydują się zatem na relację fotograficzną z momentu przysięgi.

fotografia ślubna zakopane - intothewedINTO THE WED – Fotografia Ślubna Zakopane

Oprócz tego tradycyjnie ślubowi towarzyszy specjalna sesja ślubna, której charakter bywa różny – w zależności od pomysłu pary. Czasami decydujemy się na zdjęcia na tle ruin pałacu, innym razem wolimy szczyty wieżowca, coraz popularniejsze są również wyjazdy na sesje na przykład do Paryża.