Siedzący tryb życia oraz niezdrowe odżywianie powodują, że coraz więcej osób, nawet bardzo młodych, cierpi na nadwagę, a w przypadku znacznej części można mówić wręcz o otyłości. Lekarze biją na alarm, a i same ” grubaski” nie czują się dobrze w swoim ciele i marzą o pozbyciu się zbędnych kilogramów.

Szczególnie kobiety są bardzo wrażliwe, jeżeli chodzi o ich sylwetkę i nawet te, których BMI mieści się się w granicach normy, chętnie pozbyłyby się tłuszczyku z pewnych części ciała. Dlatego biegają na siłownię i katują się drakońskimi dietami, jednak utrata zbędnych kilogramów nie przychodzi im łatwo. Dużo szybciej i bez wylewania potu na siłowni mogą poszczycić się zgrabną sylwetką osoby, które zdecydują się na nowoczesną metodę, jaką jest zamrażanie tkanki tłuszczowej.

Komórki tłuszczowe są bowiem bardzo wrażliwe na niskie temperatury, dzięki czemu można się ich skutecznie pozbyć. Dlatego w Polsce powstaje coraz więcej ośrodków, w których można poddać się wspomnianemu zabiegowi. Można na przykład zdecydować się na zabieg kriolipolizy w Krakowie. Pracują tu doświadczeni specjaliści, którzy dysponują nie tylko wiedzą i umiejętnościami, ale także najnowszym sprzętem. Mieszkańcy Krakowa i okolic chętnie korzystają z metody, jaką jest zamrażanie tkanki tłuszczowej, a największą popularnością cieszy się salon kosmetyczny J’adore Instytut ten proponuje bardzo bogatą gamę zabiegów, dzięki którym można uzyskać wymarzoną sylwetkę. Klienci najczęściej wybierają masaż bańką chińską, elektrostymulację czy drenaż limfatyczny. Jednak od pewnego czasu największym powodzeniem cieszy się zabieg kriolipolizy.

Klienci przekonali się bowiem, że zamrażanie tkanki tłuszczowej skutecznie modeluje i wyszczupla ciało, które jednocześnie staje się jędrne i sprężyste. Rezultaty widoczne są około dwa miesiące po zabiegu. Nic więc dziwnego, że wielu klientów przyciąga salon kosmetyczny J’adore Instytut, chociaż zatrudnia najlepszych specjalistów, ma bardzo atrakcyjną ofertę cenową, co jest dodatkowym atutem.

źródło: http://jadoreinstytut.com/kriolipoliza/