Kraków to jedno z piękniejszych miast w naszym kraju. Przyzna to każdy kto chociaż raz tu był. Nie da się opisać tego miasta, to trzeba zobaczyć, trzeba poczuć ten klimat, zanurzyć się w atmosferze tego miasta. Nic więc dziwnego, że do Krakowa zjeżdżają tłumy turystów. Są wśród nich zarówno goście z innych regionów naszego kraju, jak i goście zagraniczni.

Większość z nich jest zachwycona miastem. Spacerują, zwiedzają ale i jedzą i piją. A wybór w tej materii mają naprawdę duży. Wystarczy spojrzeć chociażby na krakowski rynek. Tu są praktycznie same restauracje. Jest wśród nich również wyśmienita restauracja Kraków Da Pietro. To miejsce od lat przoduje na gastronomicznej mapie miasta. I nie ma się co dziwić. Jedzenie tutaj jest wyśmienite. Przyznają to nawet wyśmienici krytycy kulinarni. Ta restauracja włoska zatrudnia najlepszych kucharzy, którzy potrafią przygotować chyba każdą, włoską potrawę. Nawet rodowici Włosi przyznają, że potrawy te często są lepsze niż w ich rodzimym kraju. A usłyszeć taki komplement, to chyba najlepsza rzecz dla każdego kucharza.

Restauracja DaPietro to nie tylko wspaniałe jedzenie. To również niepowtarzalny wystrój który sprawia, że posiłki tu smakują zupełnie inaczej niż w innych restauracjach. To miejsce ma klimat. Tu chce się wracać, stąd nie chce się wychodzić. Jeżeli więc kiedyś będziemy przyjmować gości i poproszą o wskazanie dobrej, włoskiej knajpy, to z pewnością warto im polecić ten właśnie lokal. Z pewnością nie będą rozczarowani. Warto też wybrać się tam na rodzinny obiad czy na romantyczną kolację. Zarówno dzieci jak i nasza druga połówka, będą zachwyceni.