poker w krakowie

Poker Texas Hold’em to obecnie najbardziej popularna odmiana gry w pokera. Na całym świecie odbywają się turnieje pokerowe z milionowymi pulami. W Polsce raczej nie ma za bardzo gdzie pograć na żywo w tą odmianą pokera. Ale już niedługo to się może zmienić bowiem startuje nowy serwis turnieje-pokerowe.pl. Jeżeli jesteś fanem pokera zdecydowanie powinieneś czytać dalej.

Obecnie bardzo ciężko u nas w kraju pograć w Texas Hold’em na żywo. Stąd właśnie zrodziła się idea powstania serwisu turniej-pokerowe.pl. Czas to zmienić! Owszem granie online też ma swoje plusy jednak każdy pokerzysta raczej się ze mną zgodzi, że to zupełnie co innego niż gra na żywo. Niedawno ruszyły zapisy na pierwszy turniej pokerowy, który odbędzie się w Krakowie. Czas, miejsce i wpisowe jeszcze nie są znane. Turniej ruszy po zapisaniu się 100 osób i wtedy każdy z Was otrzyma powiadomienie na maila wraz z informacją gdzie odbędzie się turniej. Z kolei jeżeli chodzi o wpisowe to na naszym serwisie umieściliśmy specjalną ankietę, gdzie każdy z Was może zagłosować i przyczynić się do tego wyboru.

Mamy nadzieje, że dzięki serwisowi turnieje-pokerowe.pl poker w Krakowie wreszcie nabierze tempa. Jesteśmy bardzo ciekawi Waszego zainteresowania turniejami pokerowymi. Zapewne wkrótce okaże się kiedy uda się zorganizować pierwszy turniej pokerowy. Zapraszamy Was również na nasze forum pokerowe. Jako, że serwis dopiero wystartował liczymy na Waszą wyrozumiałość i wsparcie w jego rozwoju.

Każdy kto choć trochę gra w pokera wie, że kluczem do odnoszenie sukcesów są praktyka, cierpliwość i wytrwałość. Niektórzy mówią, że potrzebne jest też szczęście. Z pewnością tak, ale nie jest to element decydujący, dlatego właśnie turnieje pokerowe przynoszą uczestnikom tak wiele emocji. Na zakończenie jeszcze raz zapraszam na stronę turnieje-pokerowe.pl życząc wielkich emocji i wysokich wygranych..