tłumaczenia pisemne - biuro tłumaczeń

Polecić możemy ofertę biura tłumaczeń Advace, które prowadzi pani translatorka opisów lub tekstów już wiele lat z długookresowym doświadczeniem w wymienionej działalności. Dlaczego akurat powyższa forma tłumaczenia? Ponieważ zarówno doświadczenie jak i krótki czas wykonywania zleceń, wskazuje na nowoczesne działanie tej organizacji.
Najwyższa jakość i szybkość przekładu tekstów, rzetelność w wykonaniu każdego zadania, elastyczność oraz doświadczenie pozwoliły nam stworzyć profesjonalnie tworzące tłumaczenia zwykłe. Codzienne wykonywanie tłumaczeń powoduje, że nasza praca staje się naszą pasją.

W jakich obszarach życia codziennego pracujemy?

tłumaczenia pisemne - biuro tłumaczeń
tłumaczenia pisemne – biuro tłumaczeń

Są to np. tłumaczenia umów z zakresu:

  • Technika

  • Budownictwo

  • Mechanika

  • Internet

  • Elektronika

  • Księgowość

  • i wiele innych dziedzin.

Tłumaczenia z ww. obszarów opracowywane są przez tłumaczy – ekspertów, którzy specjalizują się wyłącznie w danej dziedzinie. W przypadku tłumaczeń o szczególnym stopniu trudności wymagających znajomości słownictwa branżowego, prosimy Państwa o przekazanie nam źródła fachowego słownictwa lub umożliwienie konsultacji z przedstawicielem firmy/osobą zlecającą. Na życzenie Państwa dokonujemy weryfikacji językowej i sprawdzenia przetłumaczonego dokumentu przez drugiego tłumacza.

tłumaczenia pisemne
tłumaczenia pisemne

Oferujemy również korektę stylistyczną dla tekstów do publikacji przez współpracujących z naszym biurem korektorów tekstu. W przekładzie na język obcy tekstów do publikacji oferujemy usługę korekty przez native speakera, celem zachowania jak najwyższej jakości stylistycznej przekładu tłumaczonego tekstu.

Jak przetłumaczyć tekst?

Mogłoby się wydawać, że aby coś przetłumaczyć, należy zwykle:

– przepisać wyrazy po polsku,

– wymienić wyrazy na niemieckie.

I już. Otrzymaliśmy przekład.

Niestety to nie taka droga i nie takie proste podejście.

Kto profesjonalnie tłumaczy teksty | biuro tłumaczeń

tłumaczenia pisemne biuro tłumaczeń
tłumaczenia pisemne – biuro tłumaczeń

Firma zajmująca się przekładem tekstów technicznych i specjalistycznych www.advance-mk.pl to firma, która od 2003 roku z ogromnymi sukcesami zajmuje się tworzeniem pozytywnej aury w pracy codziennej. Wieloletnie doświadczenie jeszcze młodych ludzi, w ciągu lat zyskała uznanie na ogólnopolskim rynku. Dzięki kreatywnemu myśleniu jesteśmy w stanie zrealizować nawet bardzo trudne zlecenia i jesteśmy elastyczni w tym co wykonujemy. Dzięki takiemu zaangażowaniu osiągnęliśmy szerokie grono nowych tłumaczy jak i odbiorców. Zobacz najnowszy artykuł na naszej stronie, jak powinno się tłumaczyć dokumenty. Co tak naprawdę jest ważne.