Większości z nas nazwa telewizja cctv nic nie mówi. A jest to nic innego jak telewizja przemysłowa Warszawa, a więc popularny monitoring. Większość z nas nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, jak w wielu miejscach zamontowane są kamery. Najczęściej kamery przemysłowe można znaleźć w hipermarketach, biurach, a od niedawna w szpitalach czy szkołach. Ich celem jest dbanie o bezpieczeństwo i ład w danym miejscu. Ostatnio w wielu miastach kamery montuje się na skrzyżowaniach, aby móc płynniej sterować ruchem i relatywnie zmniejszyć korki.

Montażem telewizji jak i kamer przemysłowych powinny zajmować się tylko wyspecjalizowane w tym celu osoby. Bo z pozoru łatwe zadanie może przerodzić się w morderczą udrękę. Bo oprócz samego montażu, taka kamera powinna być jak najmniej widoczna dla nas, jednocześnie swoim zasięgiem obejmować jak największy teren. Do montażu znajdziemy bez najmniejszego kłopotu firmę, która specjalizuje się w tego typu zleceniach. Oprócz samego montażu możemy liczyć, na pomoc w doradztwie, jaki sprzęt wybrać, jak go odpowiednio skonfigurować i podłączyć np. pod nasz domowy telewizor.

Obecnie coraz modniejsze robi się montowanie monitoringu w szkole, przedszkolu. Jak się okazuje, jest to bardzo dobre rozwiązanie, szczególnie w szkole. Dzięki temu można zmniejszyć prawdopodobieństwo rozprowadzania narkotyków w szkole. Natomiast w przedszkolach montuje się telewizję przemysłową głównie dla rodziców, aby mogli czuć się komfortowo nie myśląc, co się dzieje z naszym maluchem. W każdej bowiem chwili możemy na swoim komputerze zalogować się na swoje konto przedszkolne i sprawdzić, co w danym momencie robią dzieci. To bardzo dobre rozwiązanie, szczególnie teraz, kiedy co rusz słyszymy w telewizji czy radiu o „złych” przedszkolankach, które krzyczą na dzieci, biją je, albo psychicznie się nad nimi znęcają.

Jak widać telewizja przemysłowa Warszawa, to przyszłość, która coraz mocniej wchodzi w nasze codzienne życie. Oczywiście są tego minusy, bowiem wiele osób czuje się non stop inwigilowanych..