okna

Czym się zajmujemy? Pomagamy klientom kupić okna. Jesteśmy z nimi od samego początku procesu zakupowego aż do końca. Doradzamy, prezentujemy, znajdujemy dostawcę. To proste. Wypełnij formularz i wyślij do nas zapytanie. Resztą zajmiemy się my. Jesteśmy ambitni. Nie dziwi zatem fakt, że nasza efektywność sięga tysięcy jednostek okiennych rocznie. Okna plastikowe to jakość w rynkowej cenie. Konserwacja tego typu stolarki okiennej nie jest uciążliwa, ale nie można jej zaniedbywać, jeżeli stolarka ma być niezawodna przez wiele lat. Okleiny mogą być zastosowane zarówno w jednostronnym, jak i dwustronnym wykończeniu profili.

Jako, że chcemy dotrzeć ze swoją ofertą handlową do szerokiego grona odbiorców, w asortymencie mamy również okucia okienne, które nie są już sprzedawane przez ich wytwórców. W wytwarzanych przez nas oknach i drzwiach balkonowych stosujemy nowatorskie rozwiązania, jakie występują w produkcji szyb zespolonych. Instalacją stolarki okienno-drzwiowej zajmujemy się od 2003 roku. W tym czasie zrealizowaliśmy zlecenia na terenie Polski w każdym z województw. Branża stolarki budowlanej i technik osłonowych jest szybko rozwijającą się dziedziną i dlatego też kładziemy duży nacisk na szkolenia, by móc proponować naszym Klientom najdogodniejsze rozwiązania dopasowane do indywidualnych wymagań oraz oczekiwań.

Stolarka okienna dla wszystkich

twoje-okna

Okna z PCV wytwarzane przez producentów z którymi kooperujemy nie wymagają tak kosztownych zabiegów renowacyjnych ale nie są też wolne od konieczności regularnego serwisowania. Nasza oferta handlowa nie ogranicza się tylko do handlu, w zakres naszych usług wchodzi oczywiście również logistyka, montaż i inne prace budowlane, wszystko co konieczne do fachowego wykonania nawet najtrudniejszej realizacji. Staramy się zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej kapryśnych Klientów. Porównaj ceny okien z http://twoje-okna.com.

Oferujemy kompleksowy zakres usług na każdym ich etapie – zaczynając od wyboru wyrobu, poprzez pomiary do końcowej instalacji. Kilkunastoletnie doświadczenie w produkcji oraz montażu gwarantuje naszym odbiorcą komfort użytkowania zakupionych elementów i w całości pozwoli wykorzystywać ich plusy. Okna z aluminium są bardzo szczelne oraz proste w użytkowaniu dzięki profesjonalnym systemom profili. Inaczej mówiąc posiadamy wszystko dla mieszkania. Pamiętajmy, że okna z aluminium są nie tylko eleganckie oraz stylowe, ale również stosunkowo lekkie, więc dają możliwość instalacji wielu skrzydeł jednocześnie, nie obciążając przy tym konstrukcji budynku. Jeśli niewłaściwie wybierzemy, możemy w przyszłości ponosić dodatkowe koszty powiązane z eksploatacją budynku. A tego przecież byśmy nie chcieli. Proponujemy 6 lat gwarancji. Przez ten okres firma Twoje-Okna naprawi drzwi i okna swojej produkcji. Aby spełnić potrzeby odbiorców produkujemy stolarkę otworową o klasie antywłamaniowości RC2 oraz RC3. Nieszczelne okna, przez które wieje wiatr, skrzydło uszkadzające ościeżnice, ciężko obracająca się klamka, dopychane na siłę skrzydło to tylko kilka ze skutków braku regularnej regulacji i konserwacji stolarki okiennej. Nasze okna oraz drzwi są odporne i wytrzymałe, dzięki czemu nie niszczą się pod działaniem wody, zimna czy innych czynników pogodowych. Sposób montażu uzależniony jest cech materiałów, z których został wykonany budynek oraz jego lokalizacja. Posiadamy certyfikaty markowych firm, potwierdzające znajomość ich oferty. Braliśmy również udział w szkoleniach produktowych a także dotyczących ciepłego montażu. Gwarantujemy najwyższą jakość, rynkowe ceny oraz sprawne wykonanie usług.