Zmęczenie i rozdrażnienie coraz częściej towarzyszy nam w codziennym życiu. Pojawia się głównie w okresach największych zmian pogodowych lub może być skutkiem przepracowania oraz nadmiaru stresu.

Rozpoczyna się wtedy błędne koło – wahania stanów pogodowych osłabiają naszą wydajność w pracy, powoduje to stres i zmęczenie, które jeszcze bardziej pogarszają nasze samopoczucie i jeszcze bardziej osłabiają nasze zaangażowanie w życie codzienne. Prostym sposobem na regenerację sił witalnych i zapomnienie o problemach jest wizyta w SPA.

Pozwoli nam ona rozluźnić się i zrelaksować. Należy pamiętać by przed wizytą załatwić sprawy niecierpiące zwłoki, tak, aby nie wprowadzały one dodatkowego niepokoju podczas pobytu. Już po wkroczeniu do obiektu SPA jesteśmy przywitani przez sympatyczny personel oraz niezwykle estetyczne wnętrze. Buduje to atmosferę relaksu i odprężenia i pozwala nam poczuć się błogo i komfortowo. – mówi właścicielka Grodzka9

W SPA mamy możliwość skorzystania z licznych zabiegów pielęgnacyjnych i regenerujących. Salony urody oferują zabiegi na twarz, ciało i włosy, takie jak masaże ciała i skóry głowy, maski i maseczki, peelingi, aplikacja odżywczych balsamów, serum i kremów. Po takich zabiegach nasze ciało przygotowane jest na takie zabiegi kosmetyczne jak manicure, pedicure bądź makijaż. Wypoczęci i odświeżeni możemy wziąć udział w imprezach organizowanych przez obiekty SPA w znajdujących się przy nich klubach i restauracjach.

Pyszne jedzenie lub drinki będą zwieńczeniem udanego wyjazdu i skutecznie przywrócą nam energię i chęć życia..