Każdy mężczyzna musi na co dzień zabrać do pracy pewną ilość rzeczy. Trzeba przecież spakować laptop, ważne dokumenty, lunch, portfel. Co prawda zawsze jest to mniej rzeczy niż kobieta, jednakże nie da się ich tak po prostu wziąć w rękach – trzeba je zatem w coś spakować. Powstaje pytanie – w co?


Plecak czy torba?

Wielu panów decyduje się w tym momencie na plecak, uznając że jest to rozwiązanie wygodniejsze i bardziej ekonomiczne. Jednak… Pomyślmy przez chwilę, w jaki sposób wyobrażamy sobie człowieka, który odniósł sukces w życiu? Jak tacy mężczyźni przedstawiani są w filmach i serialach? Jak w rzeczywistości idzie taki mężczyzna ubrany do pracy? Ma na sobie na pewno koszulę, jego spodnie raczej nie są dżinsowe – prędzej jest to materiał dżinsowy, ale barwiony na jakiś ciekawy kolor, czasem kurtka skórzana, marynarka lub kamizelka i oczywiście dobre skórzane buty – na pewno nie adidasy. Co więcej niesie on skórzaną teczkę, albo ma zarzuconą przez ramię torbę… no właśnie torbę, a nie plecak.

tor4

Torby męskie na ramię

Dzisiaj torby męskie na ramie wcale nie są niefunkcjonalne. Przede wszystkim są one świetnie zaprojektowane. Mają odpowiednią ilość przegródek odpowiedniej wielkości- na pewno różnią się w tym zakresie od toreb kobiecych. Zostały bowiem zaprojektowane specjalnie dla mężczyzn i dostosowane w pełni do przedmiotów, jakie zazwyczaj znajdują się w takiej męskiej torbie. Co więcej – są one świetnie wystylizowane. Często nawiązują do dawnych czasów, w których elegancja była na porządku dziennym. Dlatego szczególnie często możemy spotkać torby listonoszki- stylizowane na dawne torby noszone przez listonoszy, czy też lekarskie kuferki. Jednak torby nie każdej firmy spełniają powyższe wymogi- gdzie zatem znaleźć idealną torbę?

Torby męskie Puccini

Oczywiście w sklepie Puccini. Tutaj wszystkie torby przede wszystkim wykonane są z wysokiej klasy materiałów- często z niepowtarzalnej włoskiej skóry. Oprócz tego zaletą tych toreb jest to, że są one naprawę dostosowane do mężczyzn i ich potrzeb. Znajdują się tutaj np. mniejsze listonoszki stworzone specjalnie na wieczorne wyjścia ze znajomymi czy po prostu wydarzenia, na które potrzebujemy wziąć tylko podstawowe rzeczy. Sprawdź ofertę na torby męskie w sklepie Puccini – https://sklep.puccini.pl/torby-meskie

tor7

Torby na laptopa

Oprócz klasycznych toreb firma Puccini posiada także w swojej ofercie torby na laptopa. Wiadomo przecież, że raczej wolimy uniknąć sytuacji, w których laptop, nasze ważne dokumenty, lunch dla nas i np. dla dzieci znajdowały by się w jednej torbie. Dlatego też warto zainwestować w osobną torbę na laptopa. Taka torba będzie na pewno świetnym dodatkiem do codziennej stylizacji.