polna-roza-sala-weselna-na-ktora-warto-zwrocic-uwage

Jesteście po zaręczynach i planujecie wesele ale kompletnie nie wiecie od czego zacząć? Interesują Was dosyć duże sale weselne ale boicie się, że sami sobie z tym nie poradzicie? A może potrzebna Wam tylko sala weselna a resztą zajmiecie się sami? Od teraz nie musicie się martwić, bo dobrze trafiliście! Pomożemy Wam w znalezieniu dogodnego miejsca jego odbycia się.

Ale na początek może kilka słów o nas. Oferujemy salę weselną przeznaczoną do organizacji wesel maksymalnie na sto sześćdziesiąt osób, ale organizujemy także skromniejsze przyjęcia weselne. W naszym zespole znajdują się jedynie osoby z prawdziwego zdarzenia, mające głowę na karku i mające szerokie pojęcie na temat tego co robią. Organizujemy przyjęcia weselne w naszej sali od lat, mamy w tym duże doświadczenie i wielu zadowolonych nowożeńców.

Zajmujemy się organizacją wesel w Legionowie. Nasza sala weselna Legionowo Polna Róża jest miejscem wręcz idealnym na wesela. Przestronne i eleganckie lokum, z miejscem do tańczenia, a także w bardzo dobrej lokalizacji, to miejsce wymarzone do zorganizowania udanego wesela w tej okolicy.

Skoro mamy już sale weselne to teraz należałoby się zająć jej wnętrzem. Nasi klienci mogą wykreować sobie taki wystrój, o jakim zawsze marzyli, tak by sala weselna była dla nich przytulna i czuli się w niej jak najlepiej.

Posiadamy wybitnych kucharzy, dla których na pewno nie będzie problemem stworzenie wszelkich dań, jakich sobie Państwo zażyczą. W podstawowy skład oferty wchodzi 5 ciepłych posiłków, deser, zimna płyta, ciasta, owoce, napoje (do dyspozycji oryginalne w szklanych butelkach, w dzbankach, w zależności od wyboru kawa, herbata) no i oczywiście nie można zapomnieć o torcie weselnym. Smaczne domowe dania to nasz ogromny atut, a dodatkowo możecie sami wybrać ilości dań, zarówno zimnych jak i gorących, dzięki czemu jeszcze dokładniej dostosujecie naszą ofertę do swoich własnych potrzeb. Jesteśmy również w stanie zamówić hurtowo alkohol i ozdobić go śmiesznymi etykietami, przywieszkami lub naklejkami, wedle uznania.

Wiemy jak ważne jest wesele w życiu małżonków oraz to jak zostaną odebrani przez rodzinę, swoich najbliższych oraz znajomych. Dlatego z wielką starannością przykładamy się do naszej pracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą salą weselną w Legionowie.