reklamówka z nadrukiem

Każda osoba, która wybiera się na zakupy dobrze wie, że w takiej sytuacji niezwykle potrzebna jest wygodna i pojemna torba, która pomieści naprawdę wiele rzeczy i będzie wytrzymała. Rodzajów toreb jest tak wiele, że na pewno każdy znajdzie coś idealnego dla siebie!

#1 Torby typu t-shirt

To najbardziej podstawowy rodzaj siatki foliowej, który najczęściej spotkać można w sklepach spożywczych. Idealnie sprawdzi się do noszenia niewielu produktów, gdyż pomimo tego, że wykonany z wysokiej jakości materiałów niestety jest dość cienki i może nie sprawdzić się do przechowywania większej ilości cięższych zakupów.

#2 Torby soft loop

Idealnie reklamówka ta sprawdzi się do przenoszenia znacznie większych zakupów. Zważywszy na fakt, że tego typu torby wykonane są z bardzo wytrzymałych materiałów to jesteśmy w stanie przenieść w nich naprawdę spore zakupy, bez obaw o rozerwanie lub inne uszkodzenie towarów.

#3 Torby DKT market

Torby te są przeznaczone na większe zakupy, podobnie jak soft loopy. Dzięki temu, że posiadają dokładne i mocne podklejenie od spodu reklamówki, sprawdzą się naprawdę w wielu wręcz ekstremalnych sytuacjach.

W wyborze powyższych toreb foliowych niezwykle istotne jest to, by było one wykonane z materiałów biodegradowalnych (sprawdź na przykład tego producenta reklamówek foliowych z nadrukiem), co oznacza, że takie produkty są przyjazne środowisku naturalnemu. To naprawdę niewielka zmiana dla człowieka, ale naprawdę ogromna dla natury, w której żyjemy. Dla wszystkich osób, które są zagorzałymi ekologami idealnym rozwiązaniem okazać się mogą torby papierowe oraz torby płócienne wielorazowego użytku.

#4 Torba papierowa

W tego typu torbie szybko i bezpiecznie przeniesiesz produkty delikatne takie jak warzywa, owoce czy też jajka. Ponadto torby papierowe bardzo często stosowane są w piekarniach i cukierniach, ponieważ wspaniale przepuszczają powietrze i pozwalają świeżemu, dopiero co wyciągniętemu z pieca pieczywie osiągnąć pożądaną chrupkość bez wchłaniania zbędnej wilgoci.

#5 Torby bawełniane/płócienne

To najlepszy wybór dla wszystkich tych, którzy cenią sobie wygodę, ale i oszczędność. Ta torba posłużyć może przez naprawdę długi czas, jeśli będzie się o nią odpowiednio dbać. Bawełniane czy płócienne torby są bardzo wytrzymałe, dlatego też świetnie nadają się na naprawdę spore zakupy. Dzięki temu, że posiadają długie rączki ich noszenie jest znacznie ułatwione i wiąże się ze sporą wygodą.

To, jaką wybrać torbę na zakupy może wydawać się banalnym i zbędnym tematem do poruszania. Nie warto jednak bagatelizować tak ważnej sprawy i pokazać ludziom jak wiele rodzajów produktów mają do wyboru w zależności od potrzeb, a nawet własnego światopoglądu.

Autor: www.emgraf.pl – nowczesne reklamówki z nadrukiem!