co to jest snapback

Czapki z daszkiem są bardzo chętnie przyodziewanym elementem męskiej garderoby. Pełnią funkcję praktyczną oraz ozdobną. Przede wszystkim – ochraniają męską głowę przed wychłodzeniem, co przy krótkim strzyżeniu jest bardzo przydatne. Chronią też przed intensywnie palącym w oczy słońcem – dzięki wygodnemu daszkowi. Te cechy czapki snapback są przydatne zarówno wiosną i latem, jak i jesienią. Są one niezwykle praktycznym dodatkiem do ubioru – w chłodne dni chronią przed chłodem, a w cieplejsze – przed rażącym słońcem.

Czapka snapback to również element ulicznego ubioru, który ma za zadanie informować o tym, jakie ubrania lubi nosić jej właściciel. Ma podkreślać, że nosi się tylko markowe ciuchy z widocznymi metkami znanych producentów. Dzięki temu cała stylizacja może mieć jednolity charakter. Przy okazji wyraża to również gust właściciela takiego ubioru. Gdy posiada on spójnie dobrane do siebie elementy garderoby jednej marki, wówczas wiadomo, że jest człowiekiem dbającym o siebie i o swój wizerunek – co jest bardzo pozytywną cechą.

Czapki snapback zwykle mają wyeksponowane na froncie duże logo marki, którą reprezentują. To często jedyny wyróżnik takiej czapki, szczególnie gdy występuje ona w jednolitym kolorze, na przykład czerni czy bieli. Klasyczna czapka snapback to bardzo dobre uzupełnienie fajnej, oryginalnej i niebanalnej stylizacji streetwearowej. Mając klasyczną czapkę w stonowanym kolorze z logo marki, można dobrać do stylizacji bardziej odważne spodnie lub koszulkę, co stworzy z czapką bardzo ciekawą całość. Można też założyć jednolite ciuchy i postawić na ekspresyjną czapkę w modnym kolorze lub w niebanalny wzór, na przykład moro. Właśnie w taki sposób dbający o siebie facet lubiący modę uliczną może zaprezentować, jak lubi bawić się moda, a jednocześnie wciąż wyglądać męsko i na luzie.

Zajrzyj tutaj: www.czapki-snapback.pl