Nasza firma to lider na rynku skupu aut w Warszawie.  Skupujemy samochody w każdym stanie technicznym ale najbardziej wartościowymi są te które są w pełni sprawne albo których naprawa nie jest uciążliwa i kosztowna. Jesteśmy bardzo mobilni i nie ma dla nas problemu w  tym aby dojechać do klienta i zobaczyć potencjalne auto wystawione na sprzedaż. Nasz skup samochodów daje możliwości zarobienia bardzo przystępnych pieniędzy w porównaniu do konkurencji oferujemy lepsze ceny i najlepszą jakość .

Mamy bardzo dużą  siatkę współpracujących z nami serwisów samochodowych na terenie całej Polski dlatego nawet jeśli nasz skup samochodowy Warszawa jest bardzo oddalony od klienta to bezproblemowo możemy kupić samochód przez naszych pośredników.

Jednakże działamy głównie na terenie Warszawy i tam prowadzimy nasz główny autoskup Warszawa dlatego zachęcamy wszystkich mieszkańców stolicy których samochody nie są już tak samo sprawne jak kilka lat temu i chcą je wymienić aby przybyli do naszego skupu w Warszawie i sami przekonali się o tym jak bardzo nasza oferta jest atrakcyjna i elastyczna. Jesteśmy zainteresowani również zdobywaniem inwestorów i współpracowników dlatego z chęcią wysłuchamy każdego przedstawiciela który chciałby przedstawić naszej firmie korzystną ofertę. Za pośrednictwem naszej strony łatwo można wypełnić formularz zawierający zapytanie odnośnie sprzedaży auta jeśli klient się zdecyduję na taki zabieg w przeciągu dwudziestu czterech godzin odeślemy odpowiedź odnośnie zainteresowania dotyczącego opisanego auta.

Nasz skup aut Warszawa zapewnia również dyskrecję dane o podanym samochodzie przechowujemy w chronionej bazie danych i w razie potrzeby sięgamy do niej aby uzyskać  niezbędne informację oczywiście nie udostępniamy ich dla konkurencji czy niepożądanych osób. Firma Selcar to jakość jakiej nie zaznałeś do tej pory, warto na nas stawiać..