things to do in krakow

Kraków to miasto pełne atrakcji, do którego udają się ludzie z całego świata. Wiele osób kojarzy to miejsce z zabytkami, których w Krakowie nie brakuje. Charakterystycznym obiektem byłej stolicy Polski jest Zamek Królewski na Wawelu, Brama Floriańska, Barbakan i Kościół Mariacki. Kraków to również miejsce, które zrzesza studentów z całego kraju.

Udając się do Krakowa na wycieczkę, warto wiedzieć że atrakcje grupowe dla turystów w Krakowie są dostępne na każdym kroku. W mieście znajdują się escape room’y do których warto wybrać się grupą i czerpać korzyści ze wspólnego rozwiązywania zagadek. Zapewniają one nie tylko radość, ale i możliwość sprawdzenia jak radzi sobie dana grupa ludzi w skomplikowanych sytuacjach. Ten rodzaj rozrywki wybierany jest nie tylko przez rodzimych mieszkańców Krakowa, ale i przez turystów i grupy współpracowników. Wiele atrakcji w Krakowie znaleźć mogą również zagraniczni turyście, szukając na przykład hasła things to do in Krakow.

Zwiedzając Kraków można się także wybrać na minigolfa, bądź kręgle, co gwarantuje nie tylko wspaniałą zabawę, ale i dostarcza nutkę rywalizacji. Jeżeli z kolei chcecie spędzić bardzo aktywnie czas, to dobrą opcją są go-karty i quady, które przysporzą emocji nawet i najbardziej wybrednym członkom załogi. Obie z podanych opcji, go-karty i quady, są także wspaniałą propozycją na spędzenie wieczoru panieńskiego, lub kawalerskiego. Jeżeli zatem lubisz sporą dawkę adrenaliny, to nie zwlekaj i zrób rezerwację już teraz, bo na pewno nie pożałujesz. Inną dostępną opcją spędzania czasu w grupie są paintball i strzelnica.

Obie propozycje opierają się na strzelaniu do celu. Na strzelnicy, celem będzie oddalona od strzelającego tarcza, podczas gdy paintball wymaga sprawnego oka i wymierzenia pocisku, będącego markerem do swojego przeciwnika. Zarówno paintball i strzelnica sprawdzą się idealnie w roli prezentu urodzinowego dla osoby szukającej prawdziwych wrażeń.