e-papierosy

E-papierosy to obecnie coraz bardziej popularny gadżet. Z wielu różnych powodów coraz częściej przerzucamy się ze zwykłych papierosów właśnie na te elektroniczne. Dlatego też rynek e-papierosów rozwija się w dzisiejszych czasach bardzo dynamicznie. Chętnych na kupno e-papierosów nie brakuje, a liczba „e-palaczy” wciąż rośnie. Dlaczego coraz częściej sięgamy właśnie po e-papierosy?

Powodów, dla których e-papierosy stają się coraz bardziej popularne i coraz częściej zastępuję te zwykłe papierosy jest przynajmniej kilka. Po pierwsze, e-papierosy nie zawierają substancji smolistych, co sprawia, że nie są rakotwórcze. Także ogromny plus w porównaniu do zwykłych papierosów dla naszego zdrowia. Po drugie, zapach. A właściwie brak smrodu jaki wydzielają zwykłe papierosy jest niewątpliwie dużą zaletą e-papierosów. Przy paleniu e-papierosa nasze mieszkania, samochód, czy ubranie nie są narażone na prześmierdnięcie. Po trzecie, przeróżne e-liquidy. Decydując się na e-papierosy możemy wybierać wśród całej masy smaków. Między innymi banan, marakuja, ananas, wiśnia, czy nawet kawa. Oczywiście dostępne są również smaki zwykłych fajek, jak mentole, Camel, czy Marlboro. Po czwarte – cena. To kolejny plus e-papierosów. W porównaniu do zwykłych papierosów cena e-papierosów jest znacznie niższa. E-liquid o pojemności 30ml zastępuje około 20 paczek papierosów, a kosztuje około 30zł. Z czego wynika oszczędność na poziomie 200zł.

E-papierosowy biznes w dzisiejszych czasach rozkwita. Producenci prześcigają się w tworzeniu coraz to nowszych, bardziej wydajnych i wyszukanych modeli e-papierosów. Z prostego powodu – jest na to ogromny rynek zbytu. Po e-papierosy sięgamy z wielu powodów, a tylko częścią z nich jest duży wybór smaków, niska cena, brak uciążliwego smrodu czy brak, szkodliwych, substancji smolistych..