sukienki dla druhen

Wielu gości weselnych ma problem z dobraniem odpowiedniego stroju na tę okoliczność. To piękna uroczystość, na której znajomi i rodzina młodej pary świętują zawarcie małżeństwa. Każdy chciałby wyglądać wyjątkowo, ale przygotowania do wesela nie są proste. Strój należy dobrać do figury, fryzury, pogody, a nie bez znaczenia jest również aktualnie panująca moda.

Przed największym wyzwaniem stają druhny, na których spoczywa ogromna uwaga gości. Swym strojem powinny zachwycać, ale nie zaćmiewać wyglądu panny młodej. W tradycji amerykańskiej przyjmuje się, że suknie dla druhen powinny być dokładnie takie same. To nadaje wyjątkowości funkcji, jaką pełnią na uroczystości ślubnej oraz weselu. Jednak dobór takich samych strojów jest kłopotliwy i ciężki organizacyjnie. Każda z pań ma inną sylwetkę, więc wybór tego samego kroju dla każdej może źle wpływać na wizerunek którejś z nich. Podobnie jest z kolorem, nie każdy pasuje do wszystkich typów urody. Do tego dochodzą indywidualne preferencje pań.

Każda kobieta chciałaby wyglądać oryginalnie, takie same suknie wykluczają tę możliwość. Bardzo dobrym pomysłem jest decyzja, aby sukienki dla druhen łączył jeden motyw. Oczywiście może być ich więcej. Najczęściej są to te same dodatki. Mogą to być eleganckie rękawiczki o tym samym kolorze, taki sam pasek, czy bolerko, wstążka, broszka… Wybór jest ogromny.

Dobrym rozwiązaniem jest również wprowadzenie tego samego motywu kolorystycznego. Dzięki takiemu rozwiązaniu każda z druhen będzie mogła stworzyć własną kreację, która będzie dopasowana do jej stylu, figury, fryzury. Przy wyborze strojów warto jest zaopatrzyć się w dwie sukienki dla druhny. Jedna powinna być przeznaczona na ślub i początek wesela, a druga na późniejszą zabawę, wypełnioną tańcem i grami. Ważne by każda kobieta czuła się pięknie, wygodnie oraz spędziła radośnie czas wesela.