Oczywiście nie każdy lubi otrzymywać ulotki reklamowe. Są osoby, które po otrzymaniu takiej ulotki od hostessy rozdającej je na ulicy lub na rynku miasta od razu ją wyrzucają nawet nie patrząc, co reklamuje. Niemniej jednak są wśród nas również takie osoby, i jest ich znacznie więcej, które jedna chętnie przyjmują takie ulotki, jak również bardzo chętnie je przeglądają. I tutaj właśnie pojawia się pytanie dlaczego lubimy otrzymywać ulotki? Przecież to tak naprawdę tylko kawałek papieru, który bardzo łatwo jest zgnieść i wyrzucić do śmietnika. Ale jednak taki właśnie niewielki kawałek papieru zawiera bardzo ważne dla klientów i konsumentów informacje odnośnie świadczonych przez różne firmy usług i sprzedawanych w poszczególnych sklepach towarów. Takie ulotki reklamowe dają nam, potencjalnym klientom, jasny przekaz odnośnie tego, gdzie warto robić zakupy, a gdzie raczej nic dla siebie nie znajdziemy i gdzie ceny są przystępne, a gdzie jednak zbyt wysokie. Dzięki takim ulotkom reklamowym nie musimy chodzić od jednego sklepu do drugiego sprawdzając, jakie ceny są w każdym z nich, aby na samym końcu wrócić wreszcie do tego pierwszego, w którym jednak było najtaniej. Dzięki takim ulotkom reklamowym możemy od razu iść do sklepu, w którym jest najtaniej i wiemy, że to właśnie tam najbardziej opłaca nam się robić zakupy. Dla nas, klientów, takie ulotki są więc bardzo cenne, bo zawierają cenne informacje. Dla producentów ulotki takie również są bardzo istotne, gdyż pozyskują one dla nich nowych klientów lub cały czas utrzymują starych. Jest więc pewnym, że ulotki jeszcze długo będą jedną z głównych akcji marketingowych.

Kto rozda ulotki?

Można więc wyjść z założenia, że jeśli jest wiele osób chętnie czytujących takie ulotki, to praca przy ich rozdawaniu jest pracą przyjemną. Nie trzeba się w niej za bardzo przemęczać, wystarczy tylko przechadzać się po mieście i rozdawać ulotki przypadkowym przechodniom. Taka praca to po prostu kolportaż bezadresowy, gdyż, jak zostało wspomniane przed momentem, ręce, do których trafiają ulotki są zupełne przypadkowe, są to ludzie przechadzający się po mieście w tym samym czasie, w którym pracują hostessy. Kolportaż bezadresowy jest łatwym sposobem na dotarcie do szerokiego grona odbiorców i to z bardzo różnych grup społecznych. Przecież po mieście chodzą zarówno osoby młode, pracujące, jak i starsze, bezrobotne, są to chłopcy, dziewczęta, mężczyźni lub też kobiety – kolportaż bezadresowy zakłada, by takie ulotki wręczać każdemu. W związku więc z tym, że taka praca przy rozdawaniu ulotek jest dosyć łatwa, to wciąż zgłaszają się coraz to nowe osoby chcące ją wykonywać.

Osoby pożądane

Takie osoby winny się zarejestrować na następującej stronie internetowej kolportaz-ulotek.com.pl, gdyż dzięki niej można się znaleźć w bazie osób chętnych do roznoszenia ulotek w różnorodnych miastach. Strona kolportaz-ulotek.com.pl jasno określa również profil osoby najbardziej pożądanej do wykonywania takiej pracy, tak więc jeśli chciałbyś lub chciałabyś się przekonać, czy się do tego nadajesz, koniecznie odwiedź kolportaz-ulotek.com.pl.

.