Szukasz szybkiego i całkowicie bezpiecznego sposobu na odświeżenie wnętrza Twojego samochodu? Jesteś zmęczony tradycyjnymi metodami, które nie przynoszą pożądanych rezultatów? Już czas, byś zapoznał się z innowacyjną techniką ozonowania! Na czym polega ozonowanie wnętrza pojazdu?

Ozonowanie samochodu to wysoko skuteczna technika, za pomocą której możesz się skutecznie pozbyć nieprzyjemnych zapachów w Twoim aucie. W tym celu wykorzystywany jest czysty ozon – gaz często wykorzystywany w dezodoryzacji i dezynfekcji. Ozon dociera do każdego zakamarka Twojego samochodu, odświeżając jego wnętrze i neutralizując drażniące wonie. Efekt uzyskiwany przy wykorzystaniu metody ozonowania jest nieporównywalnie lepszy niż tradycyjne czyszczenie.

Ozonowanie ma właściwości bakterio- oraz grzybobójcze, a także  pozwala na wyeliminowanie woni papierosów, cygar, stęchlizny oraz zapachów zwierzęcych.  Szczególnie ostatni ze wspomnianych uważany jest za szczególnie trudny do usunięcia. Wielu z nas zastanawiało się, dlaczego tak trudno pozbyć się zapachu mokrej sierści, pozostawionego po powrocie naszego psa z deszczowego spaceru. Dzieje się tak dlatego, iż wytworzone w ten sposób związki chemiczne są niezwykle szybko wchłaniane w głąb tapicerki samochodowej i obicia foteli. W rezultacie nieprzyjemna woń utrzymuje się przez bardzo długi okres czasu, zaś wnętrze samochodu wymaga sterylizacji.

Aby zapoznać się ze szczegółami świadczonego przez myjnie ozonowania oraz innych usług czyszczenia wnętrz samochodów odwiedź strony internetowe myjni, które oferują taką usługę. Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarkę hasło „ozonowanie Kraków”, ewentualnie „pranie tapicerki Kraków”, a z pewnością znajdziesz cenniki tychże usług..