Jak malować się na co dzień? Make-up powinien być delikatny. Jego zadaniem jest zakrycie różnego rodzaju defektów. Dla osób mających problem z cerą, stosowanie podkładu w kolorze cery, będzie idealnym rozwiązaniem. Jakie kolory kosmetyków wybierać? Zdecydowanie beż, brąz a nawet szary. Takie kolory wyeksponują Wasze zalety i sprawią, że twarz będzie bardziej wyrazista. Makijaż dzienny stosuje się po prostu na co dzień, czyli do pracy, szkoły. Jakich cieni użyć? Najlepiej sprawdzą się tutaj stonowane pastelowe barwy.

Jaki makijaż zastosować na specjalne okazje?

Idealnie nadaje się do tego wieczorowy make-up. Od Was zależy jak mocno będzie wyrazisty. Pamiętajcie jednak, że sztuczne oświetlenie to istny „pożeracz kolorów”. Dlatego makijaż powinno się oprzeć na intensywniejszych barwach. Czym można wzbogacić make-up? Różnego rodzaju dodatki jak najbardziej są tutaj mile widziane. Mocny róż na policzkach, brokat na powiekach, a może pozłacany dekolt? Wybór należy do Was!

Jak pomalować się na ślub?

Ślub to bardzo ważna uroczystość, dlatego warto skorzystać z usług profesjonalnej wizażystki, która sztukę malowania ma opanowaną do perfekcji. Odważne Panny Młode mogą spróbować same pomalować się na ślub. Oczywiście lepiej wcześniej wykonać kilka prób i przetestować różne możliwości. Jakich kolorów użyć? Pastelowe cienie do oczu oraz intensywne kolory do ust – to dobry wybór. Podkład powinno dobrać się do koloru cery. Jeżeli umiejętnie połączycie subtelność i wyrazistość to na pewno podkreślicie naturalne piękno i otrzymacie pożądany efekt.

Jak powinien wyglądać makijaż fotograficzny?

Make-up do zdjęć wykonywany jest w specyficznych warunkach. Mocne, sztuczne oświetlenie sprawia, że normalny makijaż jest praktycznie niewidoczny na fotografiach. Twarz jest zbyt rozjaśniona i efekt nie jest zadowalający. Co zatem zrobić aby świetnie wyjść na zdjęciach? Użyjcie mocnych, intensywnych kolorów oraz dużą ilość podkładu!

.