Nie powinno się wykonywać fryzurę ślubną na przysłowiową ostatnią chwilę. Wiele panien młodych nie zdaje sobie sprawę, że włosy przed ślubnym upięciem należy odpowiednio i starannie przygotować, aby trwałość fryzury i jej wygląd spełniał pokładane oczekiwania. Wszystko już zaczyna się na kilka tygodni przed uroczystością ślubną. Należy zadbać i dołożyć wszelkich starań, aby włosy zregenerować. W dniu ślubu włosy muszą mieć odpowiednią gęstość, a przede wszystkim pożądany połysk oraz blask, sprawiający, że fryzura będzie się pięknie prezentować. Pamiętaj, aby tuż przed ślubem nie farbować włosów! Wszelkie zabiegi mocno ingerujące w Twoje włosy wykonać z odpowiednim wyprzedzeniem.

Fryzura ślubna jakiej pożądasz

Odpowiednie zabiegi kosmetyczne sprawią, że Twoja fryzura ślubna będzie dokładnie taka o jakiej marzysz. Regeneracja włosów jest o tyle ważna, że zwiększy trwałość Twojego upięcia, a o to właśnie chodzi, aby fryzura przetrwała przez całą noc! Już kilka miesięcy przed ślubem zakup odpowiednie odżywki regenerujące do włosów i systematycznie stosuj taką kurację. Dobrze jest już dużo wcześniej wybrać fryzjerkę na swój ślub i z nią konsultować wszelkie zabiegi dotyczące Twoich włosów.

Odważna czy klasyczna fryzura ślubna?

To wszystko zależy od reszty Twojej stylizacji. Generalnie fryzurę ślubną, czy też makijaż oraz wszelkie dodatki dobiera się do zakupionej wcześniej sukni ślubnej. Jeśli ma ona klasyczny charakter, to nie powinnaś za bardzo odbiegać fryzurą od tego motywu. Właściwie dużo tutaj zależy od tego, co Tobie konkretnie będzie pasować. Jednym bardziej pasują koki, natomiast innym rozpuszczone włosy, czy też efekt falowanych włosów. Możesz przetestować każdy rodzaj fryzury ślubnej i sprawdzisz po prostu, która Ci najbardziej pasuje i w której najlepiej się czujesz.

W jaki sposób znaleźć fryzjerkę na swój ślub?

Możesz oczywiście wybrać się do salonu fryzjerskiego i tam umówić się na wykonanie fryzury ślubnej. Jednak ostatnimi czasy bardzo popularne i na pewno wygodne stało się zamawianie fryzjerki do siebie w dniu ślubu. Zaoszczędzasz tym sposobem czas, a wcale taka usługa nie jest jakoś specjalnie droższa.