W dzisiejszych czasach dobry skup aut Warszawa jest niesłychanie trudno znaleźć wielu sprzedawców jest nierzetelnych nie dotrzymują obietnic, terminów i oszukują. Bardzo ciężko znaleźć firmę która od lat jest na rynku przez co rynek jest dość niepewny i ubogi a jeżeli skup jest pewny to często proponują bardzo niskie stawki za samochody które czasami bardziej opłaca się zezłomować lub sprzedać na własną rękę.

Dlatego rzetelny skup samochodów Warszawa to skarb na miarę dwudziestego pierwszego wieku najlepiej przytoczę swoją historię i to będzie najlepszy argument na potwierdzenie mych słów. Jakiś czas temu postanowiłem sprzedać swój dziesięcioletni samochód Fiat Panda auto w bardzo dobrym stanie technicznym na liczniku miało około 70 tysięcy kilometrów dlatego myślałem że powinienem dostać za niego godziwą kwotę i postanowiłem oddać go do autoskup Warszawa, już na wejściu właściciel bez gruntownego obejrzenia powiedział że samochód nie jest zbyt dobry i nie może za niego dużo dać, więc powiedziałem że powinien się nim przejechać i zobaczyć na to handlarz stwierdził że nie ma to sensu bo od razu widzi co jest nie tak. Zdenerwowałem się takim stanem rzeczy i pojechałem do drugiego autoskupu ale tam też dostałem prawie taką samą odpowiedź  w trzecim było to samo więc zrezygnowałem z dalszych poszukiwać i postanowiłem że nie będę sprzedawał swojego przynajmniej w mojej opinii znakomicie sprawnego samochodu.

Od tamtego czasu jestem zrażony do takich atuskupów i na pewno żaden skup Warszawa nie zostanie przez mnie szybko odwiedzony. Jest to dla mnie dobra lekcja że pośrednicy przy sprzedaży chcą jak najwięcej zarobić dlatego albo trzeba sprzedawać na własną rękę albo nie sprzedawać lub czekać na okazję aż ktoś się trafi, być może jest to pasywna postawa i dość słaba rada dla osób zdeterminowanych ale pomocna dla tych którzy tak samo jak ja myśleli o zmianie samochodu na lepszy..