buttony skrywają duży potencjał reklamowy

Przypinki lub inaczej buttony reklamowe to gadżety, które są powszechnie stosowane we współczesnym świecie przy promowaniu wizerunku firmy, w kampaniach reklamowych czy wprowadzaniu nowego produktu na rynek. Firmy oferują przypinki okrągłe, kwadratowe, prostokątne, trójkątne, ośmiokątne oraz w każdym innym dowolnym kształcie.

Wiadome jest, że im większa ilość zamówionych przypinek, tym cena coraz szybciej spada w dół. Ich rozmiar waha się od 25 mm do 100 mm. Buttony reklamowe mogą być wykonane na wiele różnych sposobów. Przykładowe propozycje to buttony ze standardowym zapięciem na agrafkę, magnes, z otwieraczem do butelek (szczególnie zalecane na imprezy plenerowe czy juwenalia), otwieraczem z magnesem oraz kotylionem (zazwyczaj stosowany na konkursach czy olimpiadach, dodaje plakietce charakteru i elegancji).

Wiele osób zadaje sobie to pytanie – dlaczego warto inwestować w przypinki reklamowe? A odpowiedź na nie jest wyjątkowo banalna! Ludzie kochają dostawać małe gadżety w formie prezentu i wielu z nich zabiera się również dla swojej rodziny czy znajomych. Na ulicach często widać młodzież, która ma przyczepione buttony do plecaków, toreb czy kurtek.

Każdego dnia jesteśmy zalewani przez różnorodne materiały promocyjne, więc nasz pomysł musi być niezwykle unikalny i charakterystyczny. Takie właśnie są buttony reklamowe. Odpowiednio dobrze zaprojektowana grafika i solidne wykonanie sprawiają, że buttony posłużą ich użytkownikom przez długi czas, a dla promowanej na przypince firmy będzie to naprawdę niedroga, a owocna reklama.

Reklama: Zamów wysokiej jakości buttony na Buttonfly.pl