Zdjęcia – najważniejsza pamiątka ze ślubu

fotografia ślubna od intothewed

Ślub to moment, którego oczekujemy z niecierpliwością. Chcemy, żeby dzień, w którym powiemy sobie tak, należał do wyjątkowych. To dlatego do ślubu przygotowujemy się z dużym wyprzedzeniem, planując każdy, nawet najdrobniejszy, szczegół – żeby mieć pewność, że wszystko będzie takie, jak sobie to wymarzyliśmy. Chcemy, żeby niezwykła atmosfera dnia, na który tyle czekaliśmy, na długo zapisała się w naszej pamięci, a pomocą służy nam fotografia ślubna.

Obecnie już nie wyobrażamy sobie ślubu bez bogatej relacji fotograficznej. Zdjęcia ślubne to obowiązkowa pamiątka z tego wyjątkowego dnia. Umieszczamy je w albumach, wieszamy na ścianach, rozsyłamy na pamiątkę rodzinie, po latach patrząc na nie, przypominamy sobie najpiękniejsze chwile z uroczystości.

Fotografia bardzo ewoluowała w ostatnich latach i daje szereg nowych możliwości – chętnie korzystają z nich również pary, planujące się pobrać. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi, który jest cichy i dyskretny, fotograf ślubny może bez problemu pracować również w urzędzie stanu cywilnego i w kościele – chwytając w kadry najpiękniejsze momenty uroczystości, nie zakłóca jej błyskiem lampy czy hałasem towarzyszącym naciskaniu spustu migawki. Pary młode coraz chętniej decydują się zatem na relację fotograficzną z momentu przysięgi.

fotografia ślubna zakopane - intothewedINTO THE WED – Fotografia Ślubna Zakopane

Oprócz tego tradycyjnie ślubowi towarzyszy specjalna sesja ślubna, której charakter bywa różny – w zależności od pomysłu pary. Czasami decydujemy się na zdjęcia na tle ruin pałacu, innym razem wolimy szczyty wieżowca, coraz popularniejsze są również wyjazdy na sesje na przykład do Paryża.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *