Solidne przypinki są w modzie

badziki

Każdy z nas doskonale wie czym są przypinki. Jednak tylko część z nas wie że towarzyszą nam one już przeszło pięćdziesiąt lat. Te małe okrągłe znaczki przeżywają  dziś prawdziwą drugą młodość, a przedsiębiorcy bardzo chętnie wykorzystują je we wszelkiego rodzaju kampaniach wyborczych. Z tego artykułu dowiecie się dlaczego oraz zgłębicie tajniki solidnej przypinki. Zapraszam do lektury.

Przypinki nazywane są również słowem badziki (z angielskiego słowa badge) oraz plakietki. To słowo z kolei pochodzi od francuskiego plaquette. Znaczki te przypina się zazwyczaj do różnych części garderoby za pomocą agrafki, dzięki czemu rzucają się one w oczy.

Co sprawia, że przedsiębiorcy tak chętnie wykorzystują badziki w kampaniach reklamowych?

Są to dwa czynniki. Cena oraz skuteczność. Łatwo sobie bowiem wyobrazić, że przypinki w porównaniu do innych nośników reklamowych są bardzo tanie. Z kolei ich umiejscowienie na garderobie powoduje, że rzucają się w oczy i zapadają w pamięć. To pozwala im charakteryzować się wysoką skutecznością jako formie reklamy.

Jak rozpoznać solidne i profesjonalne przypinki?

Otóż solidne przypinki charakteryzują się trzema wysokiej jakości parametrami – materiałem, z którego zostały wykonane, drukiem oraz specjalną folią zabezpieczająca. Zaczynając od materiału, solidny badzik winien być  wykonany w całości z aluminium. Nigdy ze stali czy plastiku. To dlatego, że plastik jest materiałem bardzo łamliwym. Z kolei metal z łatwością pokrywa się rdzą, co sprawia, że już niewielki deszczyk jest w stanie zniszczyć przypinkę. Druga rzecz to druk, który powinien być bardzo wysokiej jakości – wyraźny. Trzecie aspekt solidnej przypinki to folia, która zabezpiecza grafikę przed ścieraniem. Warto sprawdzić czy nasze badziki są w nią wyposażone bowiem na rynku dostępnych jest wiele podróbek bez folii zabezpieczającej..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *