Pamiątka ze ślubu – rzecz piękna

Nie każdy rodzi się z predyspozycjami do wszystkiego. Owszem, niektóre rzeczy da się zdobyć ciężką pracą, doświadczeniem, ćwiczeniami. Niestety, przy niektórych i to nie pomaga. Tak samo jest z cechami – jedne nabywamy, inne zmieniamy, lecz wiele jest tak zakorzenionych, że trudno z nimi walczyć.

Jedną z takich cech jest nieśmiałość. W czym może ona przeszkodzić?  Nawet w tych banalnych na pozór sprawach – jak np. pozowanie do zdjęć. Powiecie: da się przecież bez tego żyć. Przychodzą jednak w życiu momenty, które wymagają tego, jakże stresującego czynu. Jedną z takich chwil jest ślub. Przy takiej okazji, już naprawdę ciężko będzie wymigać się od sesji zdjęciowej. Przecież warto mieć pamiątkę, a jeśli nasz partner jeszcze nalega, bo mu bardzo na tym zależy – to jak tu odmówić? Sytuację pogarsza fakt, który niestety został uwieczniony już na wcześniejszych kontaktach z tym strasznym przedmiotem, jakim jest aparat. Odnosi się on, do tego jak wychodzimy na zdjęciach. Co teraz zrobić? Straszyć partnera czerwonymi oczami, bladą cerą, niezgrabną postawą z pamiątkowej fotki? Przecież nie chcemy rozwodu, nie po to decydujemy się na ślub.

Spokojnie! Specjaliści uratują sytuację. Dobry, z większego miasta, fotograf Dębica, Kraków czy Katowice, to bez znaczenia, jest w stanie pomóc nam się rozluźnić na tyle, byśmy na zdjęciu nie wyglądali jak przestraszone kurczaki, czekające na swą zagładę. Dokona tego cudu, dzięki dobraniu odpowiedniego miejsca, nastawienia do naszej osoby, wystylizowaniu i oprogramowaniom służącym do obróbki zdjęć.

Miejsce, które wybieramy na sesję zdjęciową powinno nam się dobrze kojarzyć, wywoływać w nas uczucie odprężenia. Piękny, ciekawy bądź nietypowy krajobraz, dodaje też walorów i uatrakcyjnia zdjęcie. Kolejną sprawą, o jaką zadba fotograf jest dobranie odpowiedniego ustawienia tak, aby nasze zalety zostały uwiecznione, a wady ukryte. Oprócz tego, odpowiedni sprzęt pomoże poprawić wykonane już zdjęcia i skorygować to, co w nich nieodpowiednie. Dzięki tym wszystkim zabiegom fotografia ślubna nie będzie taka straszna jak się to mogło na początku niektórym wydawać. Szukając dobrego fotografa na ślub, możemy zrobić to przez internet, wpisując na przykład „fotografia ślubna Dębica”.

W ten sposób, śmiało możemy już gotowe zdjęcia postawić w widocznym miejscu naszego małżeńskiego gniazdka i cieszyć nimi oko przez długie lata wspólnego życia..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *