Koszt zamówienia przypinek reklamowych z logiem własnej firmy

przypinki reklamowe

Przypinki reklamowe wracają do łask, dlatego warto wiedzieć, ile zapłacimy za taki gadżet reklamowy. Firm, które trudnią się tworzeniem badzików reklamowych jest na rynku mnóstwo. To, którą z nich wybierzemy powinno być zależne od naszych oczekiwań, budżetu, którym dysponujemy i opinią, jaką cieszy się dana firma.

Na to ile zapłacimy za przypinki reklamowe mają wpływ następujące czynniki:

-materiały, z których wykonana jest przypinka,

– rozmiar przypinki (przypinki reklamowe występują najczęściej w czterech podstawowych rozmiarach: 25mm, 38mm, 50mm, 59mm oraz 75mm) – takie przypinki zamówimy na www.nuvision.pl,

– ilość zamawianych przypinek reklamowych (przy zamówieniu większej ilości możliwe są rabaty),

– to, jaką działalnością się zajmujemy (wiele firm oferuje specjalne rabaty m.in. agencjom reklamowym).

Za zamówienie przypinek reklamowych w rozmiarze 25 mm z logiem własnej firmy zapłacimy od 0,54 groszy (przy zamówieniu powyżej 10000 sztuk) do 3 złotych (tyle zapłacimy zamawiając mniej niż 11 przypinek). Za 500 do 999 przypinek reklamowych w tym rozmiarze zapłacimy 0,98 groszy. Przypinka o średnicy 38 mm wyniesie nas od 0,64 groszy (przy zamówieniu przekraczającym 10000 sztuk) do 3,20 zł (za 1-10 przypinek reklamowych).

Przypinka reklamowa w rozmiarze 59 mm to wydatek od 0,66 groszy do 3,44 złotych (najniższa cena dotyczy zamówienia powyżej 10000 sztuk, najwyższa ilości mniejszej niż 11 przypinek reklamowych).

W myśl zasady, że rozmiar ma znaczenie najwięcej przyjdzie nam zapłacić za przypinkę o średnicy 3 cali. Tak duża przypinka pozwala zamieścić na niej skomplikowane grafiki oraz znaczne ilości tekstu. Plakietki reklamowe w tym rozmiarze dobrze sprawdzają się na konferencjach i sympozjach naukowych, są noszone przez pracowników firmy. Za przypinkę reklamową w tym rozmiarze zapłacimy od 0.97 groszy do 4,97 złotych.

Wszystkie podane ceny są cenami brutto za jedną przypinkę reklamową. Im bardziej niestandardowe przypinki zamawiamy, tym więcej za nie zapłacimy.

Nim złożymy zamówienie na przypinki reklamowe z logiem własnej firmy warto porównać ceny oferowane przez różne firmy zajmujące się tego rodzaju działalnością, jak na przykład wspomnianą wyżej firmę NuVision.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *