E-papierosy coraz bradziej popularne

e-papierosy

E-papierosy to obecnie coraz bardziej popularny gadżet. Z wielu różnych powodów coraz częściej przerzucamy się ze zwykłych papierosów właśnie na te elektroniczne. Dlatego też rynek e-papierosów rozwija się w dzisiejszych czasach bardzo dynamicznie. Chętnych na kupno e-papierosów nie brakuje, a liczba „e-palaczy” wciąż rośnie. Dlaczego coraz częściej sięgamy właśnie po e-papierosy?

Powodów, dla których e-papierosy stają się coraz bardziej popularne i coraz częściej zastępuję te zwykłe papierosy jest przynajmniej kilka. Po pierwsze, e-papierosy nie zawierają substancji smolistych, co sprawia, że nie są rakotwórcze. Także ogromny plus w porównaniu do zwykłych papierosów dla naszego zdrowia. Po drugie, zapach. A właściwie brak smrodu jaki wydzielają zwykłe papierosy jest niewątpliwie dużą zaletą e-papierosów. Przy paleniu e-papierosa nasze mieszkania, samochód, czy ubranie nie są narażone na prześmierdnięcie. Po trzecie, przeróżne e-liquidy. Decydując się na e-papierosy możemy wybierać wśród całej masy smaków. Między innymi banan, marakuja, ananas, wiśnia, czy nawet kawa. Oczywiście dostępne są również smaki zwykłych fajek, jak mentole, Camel, czy Marlboro. Po czwarte – cena. To kolejny plus e-papierosów. W porównaniu do zwykłych papierosów cena e-papierosów jest znacznie niższa. E-liquid o pojemności 30ml zastępuje około 20 paczek papierosów, a kosztuje około 30zł. Z czego wynika oszczędność na poziomie 200zł.

E-papierosowy biznes w dzisiejszych czasach rozkwita. Producenci prześcigają się w tworzeniu coraz to nowszych, bardziej wydajnych i wyszukanych modeli e-papierosów. Z prostego powodu – jest na to ogromny rynek zbytu. Po e-papierosy sięgamy z wielu powodów, a tylko częścią z nich jest duży wybór smaków, niska cena, brak uciążliwego smrodu czy brak, szkodliwych, substancji smolistych..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *