afa klamath

Jako coraz bardziej świadomi konsumenci oraz ludzie zdający sobie sprawę z tego, jak ważne jest zdrowe odżywienia, zaczynamy wybierać coraz to nowsze suplementy diety. Wchodzące w ich skład elementy mają uzupełniać wszelkie niedobory, które są wynikiem nieodpowiedniej diety, złego trybu życia oraz wielu innych czynników. Jeżeli również i Ty jesteś fanem zdrowego stylu życia albo po prostu szukasz sposobu na poprawienie jakości samopoczucia i zdrowia, warto abyś poznał mikroalgę o nazwie AFA Klamath. I choć jest ona naprawdę małych rozmiarów, to potrafi zdziałać naprawdę wiele.

Właściwości jakie posiada AFA Klamath, czyli zdrowie w pigułce

Pozyskiwane z północno-zachodnich części USA mikroalgi posiadają wiele cennych dla ludzi składników, w tym bogactwo mikroelementów, witamin, protein i im podobnych. Te wszystkie elementy działają w sposób korzystny przede wszystkim dla naszego zdrowia fizycznego – to działa nie tylko teraz, lecz również procentuje w przyszłości. To bardzo dobrze, lecz okazuje się że może być jeszcze lepiej.

Otóż, AFA Klamath zawiera także fenyloetyloaminę, związek produkowany przez nasz mózg na przykład w stanie zakochania. W ten sposób, AFA Klamath odpowiada nie tylko za nasze dobre samopoczucie fizyczne, lecz również w widoczny sposób dba o naszą psychikę. Innymi słowy, nie pozostaje nam nic innego jak włączyć ten cudowny środek. Pozostaje tylko jedna kwestia – jak AFA Klamath powinna być dawkowana, żeby przynieść wymierne korzyści?

Dawkowanie AFA Klamath

AFA Klamath, podobnie jak inne suplementy diety, nie zastąpi nam w pełni wartościowych posiłków, snu oraz aktywnego trybu życia. Jednak w znaczący sposób poprawi odporność, zmniejszy poziom stresu i zwiększy koncentrację. Optymalna dawka to 2-6 tabletek dziennie lub 2 gramy rozpuszczone w wodzie. Warto jest spożyć mikroalgę na pół godziny przed większym posiłkiem.